Organizacja imprez

Organizując imprezy plenerowe, kładziemy szczególny nacisk na integrację grupy. Nasze pomysły na imprezy w plenerze dostosowujemy do potrzeb Klienta.

Oferujemy dania na gorąco, jak karkówka z marynaty czosnkowej, antrykot z kurczaka w ziołach, golonka po bawarsku, kiełbasa, szaszłyk wieprzowy i inne...

Dlaczego My?

Sezon wiosenno - letni sprzyja spotkaniom poza firmą lub domem. Świeże powietrze w plenerze wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie...

Planujesz imprezę z rodziną i przyjaciółmi? Pomożemy znaleźć doskonały przepis na imprezę, byś mógł cieszyć się dobrym jedzeniem i zabawą!

Pyszne jedzenie to nasz atut. Oferujemy ziemniaki pieczone, surówki, ogórki kiszone i małosolne, zimne sosy, pieczywo, ketchup, musztarda, chrzan.

Znaleźliśmy już wymarzone miejsce na piknik, zamówiliśmy jedzonko, a tu Jarosław Kret straszy mżawką. Nic nie szkodzi, mamy namiot.

Zapraszamy!

Kociołek24

Zajmujemy się organizacją imprez dla kilku i kilkuset osób w plenerze, oraz wynajmowaniem sprzętu plenerowego. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie z Państwa strony. Naszym celem jest skomponowanie menu i przepisu na imprezę idealnie odpowiadającego Państwa oczekiwaniom.

Profesjonalna, kompleksowa organizacja imprez w plenerze

Galeria